Szanowni Państwo.

Agencja Celna Cargo Helper Sp.z o.o. specjalizuje się w odprawach celnych towarów dla przedsiębiorców wysyłających lub sprowadzających produkty z poza Unii Europejskiej.

Każdy towar importowany spoza UE lub eksportowany poza UE musi przejść procedurę odprawy celnej, a co za tym idzie każda firma lub osoba fizyczna najczęściej musi skorzystać z usług Agencji Celnej. Cargo Helper specjalizuje się w odprawach celnych w imporcie i eksporcie. Grupa doświadczonych ekspertów w naszej firmie zawsze chętnie odpowie na Państwa pytania, poinformuje Państwa o wszystkich wymaganych dokumentach jakie należy przygotować przy odprawie celnej Państwa przesyłki.

W celu przyspieszenia realizacji zamówień zapraszamy do korzystania z formularzy dostępnych na naszej stronie internetowej:      ZAPYTANIE SPEDYCYJNE lub ZLECENIE SPEDYCYJNE

Realizujemy odprawy celne zarówno dla osób prywatnych jak i dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, firm produkcyjnych i handlowych. Począwszy od odprawy celnej przesyłek pocztowych a kończąc na pełnej obsłudze logistycznej dużych firm i korporacji. Jesteśmy w stanie obsługiwać pojedyncze zamówienia jak również długoterminowe kontrakty. Wszystko to wersji Door2Door oraz Just In Time tak żeby Państwo mieli zawsze pewność, że przesyłka dotrze na czas do Państwa firmy, lub do klienta. Wszystkie te usługi możemy zrealizować za pomocą ekspresowych przesyłek lotniczych wykorzystując nasze 24-letnie doświadczenie w spedycji lotniczej.

Zapraszamy do współpracy.

Brak komentarzy do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pole strony jest opcja

Top